CARARA MARBLE S63009MS-38MM COUNTERTOP
THE PRICE IS FOR 1 RUNNING METER
Dimensions
    thickness: 38mm (3.8cm)
    depth: 600mm (60cm)
    maximum length: 4000mm (400cm)
-65%
Product image 1
Description
Dimensions
    thickness: 38mm (3.8cm)
    depth: 600mm (60cm)
    maximum length: 4000mm (400cm)
You may also like
NEW
Deposit
-65%NEW
Thumbnail 1
Gift Card
-65%NEW
Cushion
-65%NEW