TIVOLI S68004CT-38MM COUNTERTOP
THE PRICE IS FOR 1 RUNNING METER
Dimensions
    thickness: 38mm (3.8cm)
    depth: 600mm (60cm)
    maximum length: 4000mm (400cm)
-65%
Product image 1
Description
Dimensions
    thickness: 38mm (3.8cm)
    depth: 600mm (60cm)
    maximum length: 4000mm (400cm)