WHITE D0101-28MM COUNTERTOP
WHITE D0101-28MM COUNTERTOP
THE PRICE IS FOR 1 RUNNING METER
Dimensions
    thickness: 28mm (2.8cm)
    depth: 600mm (60cm)
    maximum length: 4000mm (400cm)
-65%
WHITE D0101-28MM COUNTERTOP
Product image 1
Product image 2
Description
Dimensions
    thickness: 28mm (2.8cm)
    depth: 600mm (60cm)
    maximum length: 4000mm (400cm)